Adres pierwszego wyboru

Media o nas

Media o nas

warszawa.onet.pl

„To perła polskiej architektury powojennej, która od kilku lat, za sprawą prac renowacyjnych, odzyskała swój dawny blask. I wciąż jeden z najlepszych adresów w centrum Warszawy, jeżeli chodzi o organizowanie spotkań biznesowych, koncertów i innych wydarzeń. Tylko w tym roku odbyły się tu takie prestiżowe imprezy, jak Charytatywny Bal Dziennikarzy czy Wielka Gala Gwiazd Plejady. To miejsce, które przyciąga, ale też wciąż zaskakuje.”

https://warszawa.onet.pl/warszawa-ufficio-primo-budynek-ktory-moze-zaskoczyc/p82sbnf

Gazeta Wyborcza

Michał Wojtczuk

„Zaprojektowany przez Marka Leykama gmach przy wspólnej 62 to jeden z najbardziej niezwykłych budynków, które powstały w czasach PRL. Przykrywa go niesamowita kopuła z kilkudziesięcioma iluminatorami. Pod nią znajduje się ogromne, ciągnące się przez sześć kondygnacji okrągłe atrium z krużgankami. Choć budynek powstał w 1952r. z przeznaczeniem na siedzibę prezydium rządu, zamiast socrealistycznego gmachu przypomina raczej pałac florenckiego kupca.”

Wprost

Joanna Przepiórkowska

„Z zewnątrz przypomina Palazzo Strozzi lub Palazzo Malenchini we Florencji, siedziby możnych kupieckich rodów ufundowane w epoce quattrocenta. Wewnątrz czeka nas zdziwienie: dziedziniec otoczony sześcioma kondygnacjami kolumnad, nieodparcie przywodzącymi na myśl krużganki na Wawelu, i zamknięty modernistyczną kopułą z symetrycznie rozłożonymi świetlikami. Atrium niczym z czasów królowej Bony i dach z filmu s-f z połowy XX stulecia, historyzm przełamany futuryzmem – piorunująca mieszanka.”

Budynek Ufficio Primo oferuje luksusowe i zarazem funkcjonalne przestrzenie biurowe rozmieszczone na 6 kondygnacjach naziemnych.

Wynajem