Adres pierwszego wyboru

Udogodnienia

Udogodnienia

Funkcjonalność

Budynek, sygnowany klasą A+ wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy cieplno-wentylacyjno-klimatyzacyjne, instalacje bezpieczeństwa oraz windy. Instalacja techniczna i sieć strukturalna umożliwiają elastyczne modyfikowanie konfiguracji przestrzeni. Powierzchnia biurowa rozmieszczona jest na sześciu piętrach. Na dwóch podziemnych kondygnacjach znajduje się wielofunkcyjne Centrum Konferencyjne. Do dyspozycji najemców jest również 30 naziemnych miejsc postojowych przed budynkiem oraz w garażu podziemnym, znajdującym się w budynku obok.

Udogodnienia

Centrum Kongresowe

W części podziemnej Ufficio Primo na poziomach -1 i -2 znajduje się wielofunkcyjne Centrum Kongresowe, do którego prowadzi oddzielne reprezentacyjne wejście. Elegancka, otwarta przestrzeń ma powierzchnię 1000 m2, kolumnadę wokół największej sali zamyka monumentalne sklepienie zapewniając przy tym doskonałą akustykę. Centrum Kongresowe tworzy wiele możliwości aranżacji wnętrza dla wydarzeń o charakterze biznesowym, edukacyjnym lub kulturalnym.

Patio

Centralne miejsce budynku Ufficio Primo zajmuje spektakularne patio - wewnętrzny dziedziniec przykryty futurystyczną kopułą. Wnętrze zdobią inspirowane włoskim renesansem krużganki. Podłoga, wykonana z czarnego granitu z elementami kremowego wapienia, tworzy stylowy, geometryczny wzór. Reprezentacyjne patio służy nie tylko najemcom obiektu, ale jest także wykorzystywane jako miejsce wydarzeń kulturalnych wymagających eleganckiej i niekonwencjonalnej oprawy.

Udogodnienia

Budynek Ufficio Primo oferuje luksusowe i zarazem funkcjonalne przestrzenie biurowe rozmieszczone na 6 kondygnacjach naziemnych.

Wynajem