Adres pierwszego wyboru

Budynek

Budynek
Unikalny, wyjątkowy charakter.

Ufficio Primo, przy ulicy Wspólnej 62 w samym centrum Warszawy to najbardziej prestiżowy adres na warszawskiej mapie budynków biurowych. Oferuje 6 tys. m2 funkcjonalnej i inspirującej przestrzeni do pracy oraz organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych, łącząc najnowsze rozwiązania biurowe oraz konferencyjne z eleganckimi wnętrzami i najwyższą jakością.

Budynek

Esencja stylu

Ufficio Primo jest perłą polskiej architektury powojennej. Zaprojektowany przez Marka Leykama gmach został wybudowany w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku i pierwotnie przeznaczony był na siedzibę Prezydium Rządu. Kryje w sobie wiele wyjątkowych i unikalnych rozwiązań stylistycznych i architektonicznych inspirowanych włoskim renesansem. Podczas kompleksowej renowacji budynku oryginalne detale zdobiące wnętrze Ufficio Primo zostały starannie odrestaurowane i wyeksponowane. Prace objęły krużganki, zdobione bazy i kapitele kolumn, stylizowane balustrady i ozdobne drzwi wykonane z patynowego drewna dębowego.

Budynek
Budynek

Mecenat

Właścicielem budynku jest spółka Euro Invest sp. z o.o. wchodząca w skład grupy firm założonych przez dr Jana Kulczyka, obecnie zarządzanych przez Sebastiana Kulczyka.

Budynek

Budynek Ufficio Primo oferuje luksusowe i zarazem funkcjonalne przestrzenie biurowe rozmieszczone na 6 kondygnacjach naziemnych.

Wynajem